.

سلام
عزاداری هاتون قبول حق
قبول که تو معرفی کتاب کم گذاشتم
ولی مدتیه که واقعا چیزی نخوندم که بگم عجب کتابی بود وهمه باید بخوننش!! از بس کتابا به فنا رفتن.
ولی این خلاصه کتابای اخیر رو از من بپذیرین اگر سلیقه من رو قبول دارین

۱.وریا(سید زهرا محمدی) از کتابای به شدت خوب روزگاره❤❤

۲.زن آقا(زهرا کاردانی) اینم در سبک خودش از کتابای حال خوب کن روزگاره❤

۳.فرمان روای مه(مهدیه ارطایفه) نخونی ضرر کردی خصوصا اگه طلبه باشی! چون  موضوع قشنگی رو مطرح کرده.بحث یکی از فرقه هاست.همین گروه های کاذب و کشککی!

۴.نخل و نارنج (وحید یامین پور) متوسطی که بوی خوبی داره ماجرای شیخ انصاری

۵. چراغ ها را من خاموش می کنم(زویا پیرزاد) بوی زندگی نه میده این کتاب

۶. آسمان شیشه ایی نیست( مرتضی انصاری زاده) دلیلی نداره برای این کتاب پول بدینمحتواش هم خوب بوده باشه قلمشبگذریم! بالاخره نویسنده زحمت کشیده!

۷.سامان عشق(زهرا سلکی) جالب بود!

۸. برنگرد(مجید قنبری) این کتابم متوسط بود ولی خوب اونطوری نیست بگم بخونی ضرر کردی! نخونی هم اتفاقی نمیفته

۹.گنامینوها قدر آدم را نمی دانند( مریم راهی) کتاب جالبی برای نوجوانان بود.جالب بود.بخونین قشنگه

۱۰. یک فصل کوبیسم( اعظم عبدالاهیان) راستش نتونستم تموم کنم کتاب رو از بس کهچند صفحه فقط تونستم تحمل کنم قلمشون رو.نظر بقیه رو نمیدونم!
۱۱. وضعیت بی عاری(حامد جلالی) به همه مقدسات!!! آقای جلالی هدف شما چی بود واقعا؟؟ کی به شما اجازه چاپ داد؟! اصلا فکرش هم نکنید وقتتون رو با این کتاب هدر بدین!!یعنی فکم باز موند.خوشحال میشم زودتر این کتاب جمع آوری بشه از کتابفروشیا!!!!
۱۲.در حال خوندن کتاب خون دلی که لعل شد مطمنم از کتابای مه روزگاره.هرجا دیدین چنگ بزنید بهشقهرمان قصه خیلی هم آقاست❤❤❤❤

خب اینم از این!
امیدوارم مفید بوده باشه!
برای سلامتی آقاترین آقای جهان صلوات

@yeloghmketab

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

deltadieselgenerator.com clevers فروش نهال گل محمدی (طلای مخملی) اقامت اروپا | اخذ اقامت اروپا | ثبت شرکت در اروپا اکسل های مهندسی عمران Excel . .-WE_ ARE _ARMY _FOREVER- معرفی کالا قندون HD Downloads فتح الله شفیعی